Previous Next
  • 1
  • 2
Jogging data AC Deinze Welkom op de joggings van AC Deinze :   Op volgende data:   24 april  2020 ... Read more
Oproep voor nieuwe juryleden Zoals je reeds op de wedstrijden hebt kunnen vaststellen is er vaak heel wat organisatie en mankrach... Read more
GEVRAAGD : VRIJWILLIGE MEDEWERKERS Wie ? Ouders, grootouders, broers, zussen, neven, nichten, sympathisanten, buren, familie van h... Read more
Vacatures trainers Atletiekclub Deinze is een bloeiende club met elk jaar een groeiend aantal nieuwe jeugdatleten. Da... Read more
VACUTURE : vertrouwenspersoon (m/v) Het is belangrijk dat onze club minstens twee personen heeft die bij overschrijdingen van de gedra... Read more
Inschrijven bij AC Deinze   Wens je ook aan te sluiten bij AC Deinze, dat kan ! Men kan aansluiten vanaf de 6e verjaar... Read more

Oproep voor nieuwe juryleden

Zoals je reeds op de wedstrijden hebt kunnen vaststellen is er vaak heel wat organisatie en mankracht nodig om alles in goede banen te leiden. AC Deinze mag zich tot één van de gelukkigste clubs rekenen die steeds op een schare trouwe medewerkers of spontane hulp kan rekenen. {mxc}

Stil zitten is achteruitgaan is een spreuk die al te vaak pas bemerkt wordt wanneer er een nijpend tekort of probleem ontstaat. We merken dat de huidige juryleden, ouders van atleten zijn die de jongste categorieën ontgroeid zijn. Hierdoor is het wenselijk om een nieuwe groep juryleden klaar te stomen. Wat wordt verwacht? Hoe word je jury? Wat krijg je terug? Er worden opleidingen voorzien voor clubjurylid en jurylid niveau 1. 

Verwachting: Per jurylid wordt gevraagd om aan minimaal 5 wedstrijden actief deel te nemen. Dit kunnen bv enkel de AC Deinze wedstrijden zijn, aangevuld met de interregio’s. Je moet je bij de hoofdscheidsrechter aanmelden liefst minimaal een 60min voor de aanvang van de wedstrijd. Daar wordt je een voorstel gegeven of kan je zelf een wens uiten om bepaalde nummers uit te voeren. Uiteraard zijn de eersten degenen die eerst een keuze zullen maken. Bijna steeds zal je in de loop van het eerste jaar gekoppeld zijn aan een ervaren jurylid en leer je gaandeweg het systeem van naam afroepen, prestaties invullen en klasseren, maar ook opmeten en de details waarop je moet letten om foutieve uitvoeringen eruit te filteren. Je beleeft de sport van eigen kinderen ook veel intenser omdat je je kennis in de reglementen en technieken na een tijdje vlot beheerst.

Jury worden. Het volstaat om je naam op te geven. Wij zorgen er dan voor dat er een cursus wordt bezorgd aan de kandidaten. In een informatiesessie zullen we toelichten waarop moet gelet worden We informeren dan,wanneer onze groep het examen kan afleggen, meestal in Oordegem. Het examen is absoluut niet moeilijk, maar is nodig om toch een beetje basiskennis te verwachten bij de eerste wedstrijden. Het leeuwenaandeel van de kennis wordt op het terrein aangeleerd. Met een diploma op zak bekom je een pas en een speciale kaart die je moet dragen bij wedstrijden.

Teruggave : Eerste doel is en blijft natuurlijk een extra steun voor onze club! Voor elk jurylid dat we zelf kunnen aanleveren sparen we snel >10 € per persoon. Dus dit helpt ons snel vooruit! Voor jezelf zijn er twee mogelijkheden. Clubjurylid:je verkiest enkel de AC Deinze wedstrijden, dan bekom je van ons steeds 2 drankbonnen en een koffiekoek. Op wedstrijden die langer dan een halve dag aanwezigheid vereisen zorgen we ook voor een maaltijd. Jurylid:je kiest ook voor deelname aan andere wedstrijden van de VAL, dan kan je onkosten of een forfaitair bedrag inbrengen bij de club waar de wedstrijd doorgaat. Je wordt dan effectief betaald. Met je jurykaart kom je ook steeds gratis binnen op alle wedstrijden. Zeker in het veldloopseizoen win je toch snel 4-5 € per wedstrijd.

Ten slotte : Wat nog het meest gewaardeerd wordt door de juryleden is het respect dat je krijgt en de sociale band die je opbouwt/ met de kinderen, ouders, collega-juryleden …. Dus eigenlijk wel een aangename job.

Kun je al niet meer wachten om je als kandidaat op te geven… neem dan contact op met één van de bestuursleden van AC Deinze!

Opleiding als jurylid gaat door op 7 maart op de atletiekpiste te Rieme.

Opleiding als clubjurylid gaat door op 19 april op de atletiekpiste te Oordegem.

Voor jurylid: neem contact op met ons voor 20 februari! Ac Deinze schrijft jullie in.  

Voor clubjurylid: neem contact op met ons voor 25 maart! Ac Deinze schrijft jullie in.

Meer info,  via deze link van de VAL

Alvast bedankt. 

Sportieve groeten;

Het bestuur

Wie is online

We have 176 guests and no members online