Zoeken


Provinciale Kampioenschappen

Zaterdag 20 april 2019 te Lebbeke.                        Maandag 22 april te Ninove.

Dag 1: 16 medailles – 1 clubrecord.                       Dag 2: 15 medailles - 1 clubrecord.

Met pijn in mijn knie en evenveel pijn in mijn hart, kon ik er niet ter plaatse bijzijn. Maar toch dit verslag. Sedert bijna 1 maand, heb ik problemen met mijn rechter knie: ontsteking, waterophoping, inspuiting, en nu behandeling bij sponsor FACET, waar onze Marlien De Jans er zal voor zorgen dat alles terug in orde komt. Op de interclub AC te Gentbrugge, zal ik er hoe dan ook zeker bij zijn.

 

 

3 meisjes behaalden 2 gouden medailles: Sara Vanhalst: ver en hinkstap, Zita Goossens: 100m horden en hoog en Charlotte Duyck: 100m en 400m. 2 meisjes (andermaal meisjes) verbeterden een clubrecord: Sennah Vanhoeijen: hoog cadetten en Sara Vanhalst: hinkstap juniores. Alle 3 onze dubbele gouden medaille winnaars, koesteren de hoop, verder op het seizoen, nog beter te kunnen. Sara was pas terug van eindejaars reis. Zita had een lelijke val gedaan bij de opwarming voor de 100m horden, met last aan haar nek tot gevolg, wat nadelig was voor haar hoogspringen. Zita hoopt op de Universitaire kampioenschappen op 1 mei in Oordegem al beter te doen. Charlotte was pas terug van stage in Barcelona. Charlotte liep naast de 100m, ook de 400m. Dit in functie van later op het seizoen onder de 12sec op de 100m en onder de 24sec op de 200m te lukken. Onder de 12sec op de 100m, was op dit PK onmogelijk wegens de nadelige tegenwind.

Dag 1. Wij overlopen de medaillewinnaars en beginnen telkens met de jongsten.

Gouden medailles: 7

Cadet Sennah Vanhoeijen won het verspringen met een PR van 5,40m (vorig jaar: 5,10m). dus een serieuze verbetering!

Juniore Zita Goossens won de 100m horden in een tijd van 14.53sec, met 0.3m/sec tegenwind. Vorig jaar 14.61sec. Dus heel goed.

Juniore Sara Vanhalst, won het hinkstapspringen met een nieuw clubrecord van 11,19m, met 0,3m/sec tegenwind. Vorig jaar als scholier was haar beste jaarprestatie 11,63m, maar dan met 1,6m/sec wind in het voordeel. Sara won ook het verspringen, met een sprong van 5,33m met wind +0,4m/sec . Vorig jaar was haar beste jaarprestatie 5,46m met 1,3m/sec wind in het voordeel. Knappe prestaties na die eindejaars reis!

Seniore Charlotte Duyck won de 400m in een tijd van 57,60sec. Vorig jaar, beste jaarprestatie: 58,08sec. Dus een ruime verbetering!

Seniore Emma Coppenolle won het verspringen met een sprong van 5,58m met -0,2m/sec tegenwind. Beste jaarprestatie vorig jaar: 5.82m met 1,1m/sec wind in het voordeel. Vorig jaar verbeterde Emma bijna iedere wedstrijd, naargelang het seizoen vorderde. En dat naast een zware job als vroedvrouw. Proficiat Emma!

Senior Thomas Parmentier werd provinciaal kampioen in het hoogspringen, met een sprong van 1.98m. Beste jaarprestatie vorig jaar, 1,95m. Thomas wij kunnen op jou rekenen voor de interclub!

Zilveren medailles: 5

Cadet Stan De Ketelaere sprong in het hoogspringen 1.67m .Vorig jaar als miniem sprong Stan in Nijvel 1.78m hoog. Daar kwamen de beste miniemen van het land samen. Dergelijke confrontaties bij de cadetten komen er voor Stan nog later op het seizoen.

Scholiere Kato Moustie lukte een tijd van 14.63sec op de 100m horden. Vorig jaar, toen nog bij HCO lukte Kato , 14.62sec. Dus een minieme verbetering. Een verdere verbetering voor Kato, komt er waarschijnlijk nog dit seizoen, nu onder leiding van Veronique.

Scholier Sam Dhaene liep een tijd van 11.32sec (wind +0,3m/sec) in de finale van de 100m. Vorig seizoen liep Sam geen 100m. Op de 200m was zijn beste tijd 23.88sec (wind -1,2m/sec) (nu al 23.33sec wind-2,5m/sec). Als Sam deze zomer meer wedstrijden loopt, kan hij zowel op de 100m, als op de 200m nog heel wat vooruitgang boeken. Goed begonnen Sam!

Juniore Leonie Van Vynckt lukte een tijd van 15,89sec (wind -0,3m/sec) op de 100m horden. Vorig seizoen was haar beste jaarprestatie, 15,59sec(wind -0,4m/sec). Die tijd is ook dit seizoen zeker haalbaar, en zelfs vatbaar voor verbetering.

Juniore Lisa Van Renterghem liep 74,45sec op de 400m horden. Vorig seizoen was haar beste jaarprestatie 72,43sec. Die tijd is zeker ook deze zomer haalbaar.

Bronzen medailles: 4

Scholier Lisa Demeulemeester lukte een tijd van 78,08sec op de 400m horden. Waarschijnlijk haar 1ste wedstrijd op dit moeilijk onderdeel.

Scholier Milan Van de Walle sprong 1,70m hoog. Beste jaarprestatie vorig seizoen, 1.75m. Dit komt er ook wel uit deze zomer.

Junior Carlo Janssens op zijn beurt sprong 1,65m hoog. Vorig seizoen was Carlo zijn beste jaarprestatie 1,76m.

Gezien ik niet persoonlijk aanwezig was kan ik niet oordelen over de precieze omstandigheden bij het hoogspringen (speelde de wind een negatieve rol?). In alle categorieën nam één van onze atleten deel aan het hoogspringen, en niemand haalde zijn PR. Het seizoen is nog lang.

Senior Brian Ingelaere liep in de finale van de 100m, naar een tijd van 11,17sec, met 0,2m/sec tegenwind. Brian zijn beste jaarprestatie van vorig jaar was 11,05sec, maar dat met 0,7m/sec wind in het voordeel. En dat scheelt een slok op de borrel.

Volgende atleten(tes) namen aan 1 of 2 nummers deel.

Cadetten meisjes.

Sennah Vanhoeijen: 80mh

Kaat Dewaele: 80mh en 300mh

Loeka Vanhoutte: 1500m

Lisa Vermeulen: ver en speer

Scholieren meisjes.

Louka Vanhoutte: 1500m

Marthe Van Der Eecken: ver en speer

Juniores meisjes.

Leonie Van Vynckt: speer

Cadetten jongens.

Stan De Ketelaere: 100m

Jakob Van Laere: 100m

Florent Colpaert: 100m en 200m

Thomas Heersmink: 100m en 200m

Robbe Vanhalst: 100m en 200m

Wout De Wilde: kogel en discus

Joren Lauwaert : 800m

Scholieren jongens.

Viktor Coppenolle: 100m

Milan Van de Walle: 200m

Louis De Vos: 100m en 200m

Mathis Van de Walle: 100m en discus

Sam Dhaene: 200m

Leon Laloux: 800m

Juniores mannen.

Jarni Ingelaere: 100m (R + F)

Carlo Janssens: 100m (R + F)

Seniores.

Thomas Parmentier: 100m

Stijn Coene: 800m

Jonas Icket: 800m

Jorg Vanlierde: kogel en discus

Justin Cautaerts: kogel en discus (welkom Justin, terug van weggeweest)

Master.

Pieter Quartier: 200m en discus

In totaal hebben 40 Deinse atleten(tes) deelgenomen aan die 1ste dag van het PK. Het grootste gedeelte heeft aan 2 nummers deelgenomen, en sommigen aan reeksen en finale.

Dag 2.

Gouden medailles: 5

Scholier Milan Van de Walle behaalde goud op de 400m horden in een tijd van 56,24sec. Vorig jaar was Milan 12de op de nationale bestenlijst met een tijd van 57,37sec. Dus een verbetering van meer dan 1 seconde.

Juniore Zita Goossens behaalde goud in het hoogspringen met een hoogte van 1,75m. Beste jaarprestatie vorig seizoen: 1,83m. De oorzaak, dat het maandag niet hoger ging, hebben wij in onze inleiding reeds uitgelegd. Wij kijken benieuwd uit naar jou prestatie op de Universitaire kampioenschappen. Hopelijk vallen de weersomstandigheden mee.

Junior Jarni Ingelaere behaalde goud in het polsstokspringen met een hoogte van 4,20m, in dezelfde wedstrijd waar broer Brian, als senior zilver behaalde. Vorige zomer haalde Jarni een hoogte van 4,40m. Die hoogte komt er dit seizoen ook wel aan.

Seniore Charlotte Duyck, behaalde na goud op de 400m op dag 1, nu ook goud op de 100m in een tijd van 12,20sec met 0,6m/sec tegenwind. In de reeksen, met dezelfde tegenwind klokte Charlotte een tijd van 12,14sec. Vorig seizoen was Charlotte haar beste jaarprestatie 12,08sec. In gunstiger weersomstandigheden komt die beoogde tijd onder de 12sec er wel aan.

Oude getrouwe, seniore Anouska Hellebuyck behaalde goud met de discus, met een worp van 49,30m. Een goed seizoensbegin. Die 50,99m, van vorig seizoen komt er wel aan.

Zilveren medailles: 4

Cadet Florent Colpaert, die op dag 1, al goed presteerde op de 100m en de 200m, behaalde nu zilver op de 300m horden, in een tijd van 45,58sec. Dat bij een 1ste deelname op dit zeer technisch nummer. dat belooft Florent!

Eerstejaars cadet Stan De Ketelaere behaalde na zilver, bij het hoogspringen, nu ook zilver in het verspringen, met een sprong van 5,85m (wind 0,0m/sec). Vorig seizoen , als miniem was Stan zijn beste jaarprestatie 5,51m. Dus een serieuze verbetering!

Scholier Viktor Coppenolle werd 2de in het verspringen, met een PR van 6,37m, 2cm verder dan zijn beste jaarprestatie van vorige zomer. Gedurende het indoor seizoen, vlotte het niet voor Viktor, veel nulsprongen en een beste jaarprestatie van 6,17m. Met dit resultaat zal Viktor veel mensen gelukkig gemaakt hebben. Eerst en vooral zichzelf, trainer Kurt, zijn ouders en zus Emma en ook mezelf van uit mijn thuisbasis. Proficiat!

Senior Brian Ingelaere bezorgde onze club een zilveren medaille in het polsstokspringen, met een sprong van 4,40m. Vorige zomer was Brian zijn beste jaarprestatie 4,60m, gesprongen op ons eigen terrein gedurende de verlofperiode. Dat is dus ook dit seizoen mogelijk. Brian behaalde op dag 1, ook al een bronzen medaille op de 100m (zie verslag dag 1).

Bronzen medailles: 6

Cadette Sennah Vanhoeijen behaalde de bronzen medaille in het hoogspringen, waar zij haar eigen clubrecord (1,61m), met 1cm verbeterde. Dus nu 1,62m. Prima!

Eerstejaars cadet Thomas Heersmink won ziin reeks (rechtstreekse finale) op de 400m in een tijd van 56,58sec. Op dag 1, behaalde Thomas ook al mooie resultaten op de 100m en de 200m. Doe zo voort Thomas!

Cadet Nathan Boone won zijn reeks (ook hier rechtstreekse finale) op de 300m horden in een tijd van 46,21sec. Met deze tijd verbeterde Nathan zijn beste jaarprestatie van vorig jaar met meer dan 2 seconden(48,66sec). Later op de dag eindigde Nathan al 4de op de 100m horden, waar hij ook zijn beste jaarprestatie van vorig jaar verbeterde. Al van bij de jeugd, toonde Nathan zijn aanleg voor de horden. Voortdoen!

Wij beschikken bij onze jongens cadetten over een zeer talentrijke lichting.

Scholier Pieter Van Hoecke werd mooi 3de op de 3000m, met slechts 2 seconden geklopt voor de 2de plaats. Zijn tijd,9.36.83sec. Proficiat Pieter!

Juniore Leonie Van Vynckt behaalde na op dag 1, zilver op de 100m horden, nu brons op de 200m. Haar tijd 26,64sec. Dat is een verbetering van haar beste jaarprestie van vorig jaar met 1/10sec (vorig jaar 26,74sec. Leonie proficiat met je 2 medailles!

Senior Jonas De Busscher behaalde brons met de speer. Jonas wierp de speer 57,78m ver. Vorig jaar op het BK voor beloften in Moeskroen wierp Jonas 61,61m ver. Maar dat was gedurende het groot verlof. Over doen deze zomer, Jonas!

Volgende atleten(tes) namen op dag 2 aan 1 of 2 nummers deel.

Cadetten meisjes.

Kaat Dewaele:100m

Mélanie Ysebaert: 100m en 200m

Justine Van de Moortele: 100m en 200m

Lisa Vermeulen: 100m en 200m

Sennah Vanhoeijen: 100m (R + F)

Scholieren meisjes.

Kato Moustie: 100m (R + F)

Louise Van Parys: 100m (R + F)

Lisa Demeulemeester: 200m

Marthe Van Der Eecken: kogel en discus

Seniores vrouwen. Emma Van De Walle: 800m

Jana De Busscher: discus

Cadetten jongens.

Jelle Debouvere: 400m

Tshwanelo Van Reeth: 400m

Nathan Boone: 100mh

Jakob Van Laere: 100mh

Jorren Almey: 100mh en 300mh

Thijs Van Renterghem: 1500m

Bram Van Hoecke: 1500m

Robbe Vanhalst: ver

Stan De Ketelaere: speer

Scholieren jongens.

Mathis Van de Walle: 400m

Kobe Dhont: 1500m

Senioren mannen

Saw Abdaulaye: 5000m

Klaas Parmentier: ver

Jorg Vanlierde: speer

In totaal hebben 38 Deinse atleten(tes) deelgenomen aan die 2de dag van het PK. Een aantal namen aan 2 nummers deel, en sommigen aan reeksen en finale.

Over de 2 dagen samen hebben onze atleten(tes) dus 31 medailles behaald: 12 x goud, 9 x zilver en 10 x brons. In ieder geval een succes voor onze club. Door de nogal ongelukkige datum waren misschien nog niet alle atleten terug uit verlof. En zeker konden een aantal niet deelnemen wegens kwetsuren. Aan deze laatsten wens ik een vlug en volledig herstel. Mijn dank gaat niet alleen uit naar al onze atleten(tes) (ook degene die geen medailles hebben gehaald), de trainers(sters) en zeker ook de ouders.

Etienne.

Add comment


Security code
Refresh

Wie is online

We have 71 guests and no members online