Zoeken


Overzicht kampioenen zomerseizoen 2019 88

Naar goede gewoonte geeft na het afsluiten van een seizoen, Etienne een overzicht van onze kampioenen. Hierbij overzicht voor het zomerseizoen 2019.

Belgisch kampioen. 25

Zeskamp cadetten : Sennah Vanhoeijen.              Brugge                 17-18.08.20

Hoogspringen juniores: Zita Goossens                  Lebbeke              29.06.2019

Hinkstapspringen juniores: Sara Vanhalst             Lebbeke              29.06.2019

100m beloften: Charlotte Duyck                              Lebbeke              29.06.2019

Discuswerpen seniores: Anouska Hellebuyck     Brussel                 01.09.2019

4 x 400m AC: Kato Moustie                                        Merksem            08.09.2019

4 x 400m AC: Zita Goossens                                       Merksem            08.09.2019

4 x 400m AC: Emma Coppenolle                              Merksem            08.09.2019

4 x 400m AC: Charlotte Duyck                                   Merksem            08.09.2019

Speerwerpen W40: Mieke Van Thuyne                 Sint-Niklaas        15.06.2019

Discuswerpen W40: Mieke Van Thuyne                Sint-Niklaas        16.06.2019

Hoogspringen W45: Lieve Clauwaert                      Sint-Niklaas        16.06.2019

200m W55: Carine Geiregat                                      Sint-Niklaas        16.06.2019

Polsstokspringen W55: Carine Geiregat                Sint-Niklaas        15.06.2019

Kogelstoten AMH-Mas: Natasha Van Hecke        Brussel                 31.08.2019

Discuswerpen AMH-Mas: Natasha Van Hecke    Brussel                 31.08.2019

800m AMH-Jun: Jaad Van Kauter                             Brussel                 31.08.2019         

Hoogspringen M35: Pieter Quartier                        Sint-Niklaas        15.06.2019

5Kamp M35: Pieter Quartier                                      Brugge                 17.08.2019

100m M45: Luc Vervynck                                           Sint-Niklaas        15.06.2019

200m M45: Luc Vervynck                                           Sint-Niklaas        15.06.2019

Hinkstapspringen M50: Tom De Vreeze                Sint-Niklaas        16.06.2019

Discuswerpen M60: Johan Van Gansbeke            Sint-Niklaas        15.06.2019

Hamerslingeren M60: Johan Van Gansbeke        Merksem            18.08.2019

Werp5Kamp M60: Johan Van Gansbeke                              Sint-Niklaas        30.06.2019

Vlaams kampioen.   14

100m horden scholieren: Kato Moustie                Oordegem                         15.08.2019

Hoogspringen juniores: Zita Goossens                  Heusden-Zolder               30.05.2019

Discuswerpen seniores: Anouska Hellebuyck     Heusden-Zolder               30.05.2019

400m W40: Nkoane Keitumetse                              Deinze                                 21.09.2019

Verspringen W45: Lieve Clauwaert                         Deinze                                 21.09.2019

Speerwerpen W45: Lieve Clauwaert                       Deinze                                 21.09.2019

Verspringen scholieren: Milan Van de Walle       Oordegem                         15.08.2019

10Kamp scholieren: Milan Van de Walle               Dilbeek                                27-28.08.2019

400m horden M35: Pieter Quartier                         Deinze                                 21.09.2019

5Kamp M35: Pieter Quartier                                      Dilbeek                                27.08.2019

200m M35: Luc Vervynck                                           Deinze                                 21.09.2019

Hinkstapspringen M50: Tom De Vreeze                Deinze                                 21.09.2019

Discuswerpen M60: Johan Van Gansbeke            Deinze                                 21.09.2019

Speerwerpen M75: Gaston Telier                             Deinze                                 21.09.2019                         

Provinciaal kampioen.   49

Hoogspringen benjamins: Lisa De Wilde                               Ertvelde                              29.06.2019

Kogelstoten benjamins: Lisa De Wilde                    Ertvelde                              29.06.2019

60m horden pupillen: Ilona Dhaenens                   Ertvelde                              29.06.2019

Hockeybal pupillen: Sienna Naessens                    Ertvelde                              29.06.2019

Discuswerpen pupillen: Enola Verschelden         Ertvelde                              29.06.2019

Verspringen cadetten: Sennah Vanhoeijen         Lebbeke                              20.04.2019

100m horden juniores: Zita Goossens                   Lebbeke                              20.04.2019

Hoogspringen juniores: Zita Goossens                  Ninove                                 22.04.2019

Verspringen juniores: Sara Vanhalst                       Lebbeke                              20.04.2019

Hinkstapspringen juniores: Sara Vanhalst             Lebbeke                              20.04.2019

7Kamp juniores: Leonie Van Vynckt                        Sint-Niklaas                        22.09.2019

100m seniores: Charlotte Duyck                               Ninove                                 22.04.2019

400m seniores: Charlotte Duyck                               Lebbeke                              20.04.2019

Verspringen seniores: Emma Coppenolle             Lebbeke                              20.04.2019

Discuswerpen seniores: Anouska Hellebuyck     Ninove                                 22.04.2019

4 x 400m AC: Kato Moustie                                        Deinze                                 25.08.2019

4 x 400m AC: Zita Goossens                                       Deinze                                  25.08.2019

4 x 400m AC: Emma Coppenolle                              Deinze                                 25.08.2019

4 x 400m AC: Charlotte Duyck                                   Deinze                                 25.08.2019

Halve Marathon sen: Anneleen Van de Riviere  Evergem                             07.09.2019

400m W40: Nkoane Keitumetse                              Deinze                                 21.09.2019

Kogelstoten W40: Valerie Dhont                              Deinze                                 21.09.2019

Discuswerpen W40: Valerie Dhont                          Deinze                                 21.09.2019

Hamerslingeren W40: Valerie Dhont                      Sint-Niklaas                        04.08.2019

Gewichtwerpen W40: Valerie Dhont                      Sint-Niklaas                        04.08.2019

Werp5Kamp W40: Valerie Dhont                             Sint-Niklaas                        30.06.2019

Verspringen W45: Lieve Clauwaert                         Deinze                                 21.09.2019

Speerwerpen W45: Lieve Clauwaert                       Deinze                                  21.09.2019

Hockeybal benjamins: Lion Verschelden              Ertvelde                              29.06.2019

80m horden miniemen: Lowie De Bruycker         Ertvelde                              29.06.2019

5Kamp miniemen: Lowie De Bruycker                    Sint-Niklaas                        21.09.2019

8Kamp cadetten: Stan De Ketelaere                       Sint-Niklaas                        21-22.09.2019

400m scholieren: Milan Van de Walle                    Ninove                                 22.04.2019

10Kamp scholieren: Milan Van de Walle               Sint-Niklaas                        21-22.09.2019

Polsstokspringen juniores: Jarni Ingelaere           Ninove                                 22.04.2019

Hoogspringen seniores: Thomas Parmentier       Lebbeke                              20.04.2019

400m horden M35: Pieter Quartier                         Deinze                                 21.09.2019

200m M45: Luc Vervynck                                           Deinze                                 21.09.2019

400m M45: Luc Vervynck                                           Deinze                                 21.09.2019

Hinkstapspringen M50: Tom De Vreeze                Deinze                                 21.09.2019

100m M55: Johan Van Acker-Verberckt                Deinze                                 21.09.2019

200m M55: Johan Van Acker-Verberckt                Deinze                                 21.09.2019

Kogelstoten M60: Johan Van Gansbeke                Deinze                                 21.09.2019

Discuswerpen M60: Johan Van Gansbeke            Deinze                                 21.09.2019

Hamerslingeren M60: Johan Van Gansbeke        Sint-Niklaas                        04.08.2019

Gewichtwerpen M60: Johan Van Gansbeke        Sint-Niklaas                        04.08.2019

Werp5Kamp M60: Johan Van Gansbeke                              Sint-Niklaas                        30.06.2019

400m M75: Gaston Telier                                            Deinze                                 21.09.2019

Speerwerpen M75: Gaston Telier                            Deinze                                 21.09.2019                         

Gedurende het indoorseizoen mochten wij 23 kampioenen noteren. Dat wil zeggen dat wij in totaal 111 kampioenen mochten noteren in 2019. Welke Deinse sportclub doet ons dat na?

Dit was verslag 26. Volgende verslag: PK indoor zaterdag 4 januari 2020.

Proficiat aan al die kampioen en hun trainers(sters).

Etienne.                                                            

Add comment


Security code
Refresh

Wie is online

We have 63 guests and no members online