Previous Next
  • 1
  • 2
Eindstand MASTERS TROPHY 2017   De eindstand van de Masters Trophy editie 2017 is reeds beschikbaar ! Bekijk deze snel onde... Read more
Memorial 2017 Naar goede gewoonte zijn er opnieuw tickets aan gunstige voorwaarden voor de jeugdatleten te verkr... Read more
BK Meerkampen 19 en 20 aug. medewerkers gevraagd De organisatie van het BK Meerkampen is dit jaar toegekend aan onze club. Data : zat. 19 aug.... Read more
Inschrijven bij AC Deinze   Wens je ook aan te sluiten bij AC Deinze, dat kan ! Men kan aansluiten vanaf de 6e verjaar... Read more

BK Meerkampen 19 en 20 aug. medewerkers gevraagd

b_300_150_16777215_00_images_helphaas.jpg

De organisatie van het BK Meerkampen is dit jaar toegekend aan onze club. Data : zat. 19 aug. en zon. 20 aug. 2017. Wij hebben voor die dagen nog een aantal helpende handen tekort en zijn op zoek naar vrijwillige medewerkers.

Dus vaders en moeders, broers of zussen, vrienden en vriendinnen, sympathisanten : ben je een manusje-van-alles en wil je tijdens het supporteren door een handje toesteken ? Geef dan snel je naam op tijdens training aan onze voorzitter Rita of op het secretariaat. Of stuur een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.">Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..  Alvast bedankt !

Ook bij de organisatie van het PK Meerkamp (23 en 24 sep) kunnen we heel wat helpende handen gebruiken.

Wie is online

We hebben 39 gasten en geen leden online