Zoeken


André Croux geeft de springstok door

b_300_150_16777215_00_images_croux.jpg

Na zich jarenlang ingezet te hebben voor onze club, geeft polsstoktrainer André Croux de fakkel door aan Björn Lagrange. André was al jarenlang verbonden aan AC Deinze en heeft van onze club één van de toonaangevende verenigingen gemaakt wat betreft het polsstokspringen.

 

 

Wij bedanken uiteraard André voor zijn inzet en gedrevenheid. Hij wist zoals geen ander de aanstormende jeugd warm te maken voor zijn eeuwige liefde "het polsstokspringen". Ondanks de verre verplaatsing, was hij steeds paraat op woensdag namiddag in de zomer en op maandagavond in het winterseizoen. 

We mogen echter het werk niet opgeven en de opvolging is verzekerd. Woensdag 23 maart neemt Björn Lagrange de polsstoktrainingen voor zijn rekening. Björn was tot voor kort zelf nog actief atleet en was tot voor enkele jaren nog goed voor 4.90 m in het polsstokspringen.

Omwille van practische afspraken gaan de trainingen op woensdag door om 17.30 u (i.p.v. 13.00)

We wensen langs deze weg André nogmaals te danken en hij is uiteraard steeds welkom in zijn geliefde club. Voor Björn veel succes. 

Wie is online

We hebben 306 gasten en geen leden online