Zoeken


Overzicht maand juni bij de jeugd

Aanstaande zaterdag trekken onze jeugdatleten naar hun 5° interregio te Oudenaarde. We hopen terug op een grote opkomst van onze atleten. AC Deinze is al iedere keer ....

heel goed vertegenwoordigd op de interregio’s (zo’n 50-55 atleten, in Deinze 71 atleten). Dit is ook te zien aan de tussenstand, maar liefst 22 atleten verdedigen in Oudenaarde hun top-10 stand. Bij de benjamins zijn dit: Jana DW, Auke VM, Enola V, Isaura D, Sienna N, Ilona D, Djibril S, Matteo V en Maxime VDB. De pupillen: Lisa V, Stan DK, Lowie DB en Wout DW. En onze miniemen: Marthe VDE, Elise V, Louise VP, Naomi VQ, Stien C, Lieze L, Merel C, Nathan B en Lukas L. Misschien komen er zaterdag nog bij in de top-10?

 

Mogen we ons ook weer aan een clubrecord verwachten? In Aalter hadden we er één bij het ver ben meisjes. In Rieme werden er 2 verbroken. Jana DW liep op de 600m naar een nieuw record in 1.59.84. En ook Marthe VDE wierp haar discus boven de 30m, 31m50 bijna 2 meter verder dan haar vorige clubrecord. Verder zagen we in Rieme nog volgende podiumplaatsen. Bij de benjamins meisjes werd Jana 2° op de 60m (9.64), 1° op de 600m (1.59.84) en 2° in het hoog (1m13). Matteo V werd 2° bij de benjamins in het hockeybalwerpen (28m28). Bij de pupillen behaalde Lisa V een 1° plaats in het ver (3m96) en de 3° op de kogel (6m97). Stan DK behaalde 3x goud: 60m (8.87), hoog (1m30), hockey (37m81). Tot slot behaalden onze miniemen meisjes nog 4 podiumplaatsen. Louise 2x zilver: 150m(20.89) en 60mH(10.47) en Marthe 2x goud: kogel (11m97) en discus (31m50). Proficiat aan al die atleten. En natuurlijk ook aan alle andere atleten. Het is niet omdat ze hier niet vermeld worden dat zij geen prachtige prestaties leveren. Met de aanwezigheid van zoveel Deinze atleetjes, waar we heel blij om zijn, is het onmogelijk om iedereen te vermelden. En misschien kapen we zaterdag terug de wisselbeker weg? Dus allen daarheen.

Tenslotte nog een berichtje van dit weekend. Op zaterdag trokken enkele benjamins meisjes naar Lokeren om zich daar te wagen aan een 3*600m. En met een pracht resultaat, Isaura D, Auke VM en Jana DW liepen zich in een heel sterke race naar de 4° plaats en dit in een nieuw clubrecord (6.38.47). Proficiat meisjes!! Ook in Oordegem liep onze club in de kijker ; Lisa V (ondankbare 4'plaats ) en Merel C ( goud op 1000m ) gaven het beste van zichzelf tussen alle gekke voetbalmomenten van de Belgen. Men kon op groot scherm de wedstrijd volgen in de kantine. Toen de Belgen scoorden vlogen alle broerkes of zusjes van de atleten naar buiten als ervaren speakers. Zo bleven we op het terrein op de hoogte en konden we verder genieten van deze jeugdmeeting.

Tot zaterdag op de interregio te Oudenaarde!

Het jeugdteam.

Wie is online

We hebben 316 gasten en geen leden online