Zoeken


Overzicht gouden medaillewinnaars zomerseizoen 2016

Nu de eerste crossen achter de rug zijn, is het interessant om eens terug te blikken op het afgelopen zomerseizoen. Etienne Van den Bossche heeft een overzicht gemaakt van alle gouden medailles winnaars van het zomerseizoen 2016. Een indrukwekkende lijst.

 

 

Europees kampioenschap.
10kamp                    seniores        Thomas Van Der Plaetsen

Belgisch kampioenschap.
100m horden            juniores         Chloe Beaucarne
3000m steeple          juniores         Nele Slos
200m                       beloften         Emma Coppenolle
Polsstok                    AC                Jorg Vanlierde (scholier)
Discus                      AC                Anouska Hellebuyck
100m                       M40              Luc Vervynck
200m                       M40              Luc Vervynck
400m                       M40              Luc Vervynck
Hinkstap                   M45              Tom De Vreeze
5000m                     M55              Marc Bultinck
10000m                   M55              Marc Bultinck
Discus                      M55             Johan Van Gansbeke
Speer                      M55              Johan Van Gansbeke
Hamer                     M55              Johan Van Gansbeke                                                                                                               Werpvijfkamp           M55              Johan Van Gansbeke                                                                                                               1500m                     M70              Gaston Telier                                                                                                                          Kampioenschap van Vlaanderen.

400h horden            AC                 Marlien De Jans
Polsstok                  scholieren       Jorg Vanlierde
Ver                        scholieren       Michael Obasuyi
5kamp                    M35               Pieter Quartier
100m                     M45                Luc Vervynck
200m                     M45                Luc Vervynck
Ver                        W45               Lieve Clauwaert
Hinkstap                 M45                Tom De Vreeze
5000m                   M55                Marc Bultynck
800m                     M70                Gaston Telier                            
Provinciaal kampioenschap.
Hoog                     benjamins        Marek Delbaere
Ver                       benjamins        Jana De Wilde
Ver                       pupillen            Stan De Ketelaere
1000m                  miniemen         Gerben De Paermentier
Discus                   miniemen         Marthe Van Der Eecken
Speer                   miniemen          Marthe Van Der Eecken
5kamp                  miniemen          Elise Verbeke
Polsstok                cadetten            Anne-Sofie Dooms
Hoog                    cadetten            Sara Vanhalst
Hinkstap               cadetten            Sara Vanhalst
100m                   scholieren          Jorg Vanlierde
200m                   scholieren          Arthur Sap
110m horden        scholieren          Michael Obasuyi
Polsstok               scholieren          Jarni Ingelaere
Ver                      scholieren          Arthur Sap
100m horden        juniores            Chloe Beaucarne
400h horden         juniores            Klaas Parmentier
Ver                      juniores            Fien Van Den Driessche
100m                   seniores           Emma Coppennolle
400m horden        seniores           Marlien De Jans
7kamp                  seniores          Emma Van De Walle            
100m                   M35                 Pieter Quartier
Hinkstap               M35                 Pieter Quartier
5kamp                 M35                 Pieter Quartier
Kogel                   W35                Valerie Dhont
Discus                  W35               Valerie Dhont
100m                  M45                 Luc Vervynck
200m                  M45                 Luc Vervynck
Ver                    W45                 Lieve Clauwaert
Speer                 W45                 Lieve Clauwaert
Hinkstap              M45                Tom De Vreeze
5000m                M55                 Marc Bultinck
800m                  M70                 Gaston Telier
Speer                  M70                Gaston Telier
4 x 100m             AC                  Chloe Beaucarne, Charlotte Duyck, Emma Coppenolle en Marlien De Jans
4 x 200m             AC                   Fé Vannerom, Charlotte Duyck, Emma Coppenolle, Marlien De Jans

Etienne
                          

Wie is online

We hebben 43 gasten en geen leden online