Zoeken


Overzicht kampioenen zomerseizoen 2017 (52)

Naar goede gewoonte heeft Etienne opnieuw een overzicht gemaakt van onze kampioenen van het afgelopen zomerseizoen. Proficiat aan allen:

 

 

Provinciaal kampioen. (35)

60m benjamins                                Dhaenens Ilona

Ver benjamins                                  Dhaenens Ilona

Hoog benjamins                              D’haene Lars

4 x 60m                                                Dhaenens Ilona, Verschelden Enola, Zutterman Flore, Naessens                                                               Sienna

4 x 60m                                                Dedecker Nol, Notebaert Thor, D’haene Lars, De Dapper Wout

Hoog miniemen                               Vanhoeijen Sennah

Ver min                                               Vanhoejen Sennah

5Kamp min                                        Vanhoejen Sennah

Polsstok cadetten                           Dooms Anne-Sofie

Hinkstap scholieren                       Vanhalst Sara

7Kamp scholieren                           Vanhalst Sara

Hoog scholieren                               Segers Marie

Polsstok scholieren                        Verhelst Quincy

Ver juniores                                      Dhont Hanne

Hinkstap juniores                            Buysse Fien

100m seniores                                 Coppenolle Emma

200m seniores                                 Duyck Charlotte

400m seniores                                 Duyck Charlotte

400mh seniores                               De Jans Marlien

Discus seniores                                Hellebuyck Anouska

4 x 200m AC                                      Coppenolle Emma, Beaucarne Chloe, Vannerom Fé, De Jans Marlien

100m masters                                  Vervynck Luc

200m masters                                  Vervynck Luc

Kogel masters                                   Dhont Valerie

Hinkstap masters                            De Vreeze Tom

800m masters                                  Telier Gaston

Speer masters                                  Telier Gaston

Vlaams kampioen. (4)

1500m steeple cadetten              Van Hoecke Pieter

100m masters                                  Vervynck Luc

200m masters                                  Vervynck Luc

Hinkstap masters                            De Vreeze Tom

Belgisch kampioen. (10)

110m horden juniores                  Obasuyi Michael

4 x 200m AC                                      Coppenolle Emma, Beaucarne Chloe, Vannerum Fé, De Jans Marlien

200m masters                                  Quartier Pieter

400m masters                                  Quartier Pieter

Hoog masters                                   Quartier Pieter

100m masters                                  Vervynck Luc

200m masters                                  Vervynck Luc

400m masters                                  Vervynck Luc    

800m masters                                  Telier Gaston

Halve marathon masters              Serroen Bianca

Etienne

Wie is online

We hebben 60 gasten en geen leden online