Zoeken


Provinciale kampioenschappen

Provinciale kampioenschappen, op zaterdag 28 april te Lebbeke en op zondag 29 april te Deinze.

 

Dag 1.

20 medailles: 6 x goud, 7 x zilver en 7 x brons.

Goud.

200m jun: Fé Vannerom: 25.09sec

Hoog jun: Zita Goossens: 1.67m

Ver jun: Carlo Janssens: 6.02m

Discus sen: Anouska Hellebuyck: 48.63m

110mh sen: Thomas Paermentier: 15.36sec(+2.3)

Polsstok sen: Brian Ingelaere: 4.20m(6)

Zilver.

Discus cad: Marthe Van Der Eecken: 26.94m

1500m cad: Gerben De Paermentier: 4.27.9sec

400mh schol: Milan Van De Walle: 57.67sec

Ver schol: Viktor Coppenolle: 6.03m(5.94)

Polsstok jun: Jarni Ingelaere: 3.90m

Discus sen: Jana De Busscher: 36.60m

Speer sen: Jonas De Busscher: 58.42m(7)

Brons.

Hoog cad: Sennah Vanhoejen: 1.50m

Kogel cad: Marthe Van Der Eecken: 10.23m

110mh schol: Milan Van De Walle: 16.07sec

Polsstok jun: Niels Van De Velde: 3.60m

110mh sen: Kristof Plovie: 15.37sec(+2.3)

Ver sen: Brian Ingelaere Ingelaere: 6.50m(+2.2)

100m sen: Emma Coppenolle: 12.57sec(7)

Totaal aantal medailles, dag 1: 20

Uitslagen van onze andere atleten(tes), op dag 1.

100m cadetten meisjes:

Reeks 3: 6. Axelle De Schuyter: 14.27sec

Reeks 4: 6. Sennah Vanhoejen: 13.80sec

100m schol meisjes:

Reeks 3. 2. Sara Vanhalst: 13.04sec

100m seniores vrouwen.

Reeks 1. 2. Emma coppenolle: 12.79sec

Reeks 2. 4. Hanne De Ruyck: 13.43sec

Kogelstoten seniores vrouwen.

7. Hanne De Ruyck: 8.63m

Speerwerpen scholieren jongens.

7. Brecht Standaert: 37.86m

Verspringen cadetten jongens.

6. Jorren Almeye: 4.99m(+2.4)4.88m

9. Roel De Blaere: 4.75m

11. Nathan Boone: 4.37m

400mh scholieren jongens.

4. Arne Dhont: 363.05sec

800m cadetten meisjes.

6. Merel Campe: 2.33.84sec

800m scholieren meisjes.

4. Marie Segers: 2.33.40sec

800m seniores vrouwen.

7.Ilke Dhont: 2.39.92sec

Discuswerpen scholieren meisjes.

7. Fenne Commere: 25.95m

100m scholieren meisjes.

Finale. 6. Sara Vanhalst: 12.95sec(+2.8)

Hoogspringen cadetten meisjes.

4. Axelle De Schuyter: 1.50m

Kogelstoten scholieren meisjes.

14. Sara Vanhalst: 8.39m

15. Marie Segers: 8.17m

3000m scholieren jongens.

5. Pieter Van Hoecke: 10.30.13sec

Dag 2.

16 medailles: 8 x goud, 4 x zilver en 4 x brons.

Goud.

Ver schol: Sara Vanhalst: 5.34m(5.33m)

Hinkstap schol: 11.09m

Ver jun: Hanne Dhont: 5.10m

Polsstok jun: Hanne Dhont: 3.00m

200m jun: Arthur Sap: 22.84sec

Kogel jun: Jorg Vanlierde: 13.25m

400m sen: Marlien De Jans: 55.53sec

Ver sen: Emma Coppenolle: 5.52m(8)

Zilver.

Ver cad: Sennah Vanhoejen: 5.03m

Speer cad: Marthe Van Der Eecken: 27.43m

400mh jun: Zita Goossens: 65.65sec

Ver jun: Leonie Van Vynckt: 5.08m(4)

Brons.

Ver cad: Stien Christiaens: 5.00m

Polsstok schol: Anne-Sofie Dooms: 3.00m

100m jun: Carlo Janssens: 11.96sec

400m sen: Charlotte Duyck: 59.30sec(4)

Totaal aantal medailles dag 2: 16

Uitslagen van onze andere atleten(tes) op dag 2.

100m cadetten jongens.

Reeks 1. 3. Jelle Debouvere: 12.46sec(+2.4)

Reeks 2. 7. Jorren Almeye:13.51sec

Reeks 3. 6. Nathan Boone: 13.82sec(+3.7)

Finale. 6. Jelle Debouvere: 12.42sec(+2.1)

800m cadetten jongens.

Reeks 1. 2. Lars Dhaene: 2.23.33sec

                3. Roel De Blaere: 2.24.33sec

                8. Thijs Van Renterghem: 2.26.52sec

Reeks 2. 11. Kobe Dhont: 2.23.59sec

Hoogspringen cadetten jongens.

6. Nathan Boone: 1.40m

7. Jorren Almeye: 1.40m

80mh cadetten meisjes.

Reeks 1. 3. Marthe Van Der Eecken: 13.85sec

300mh cadetten meisjes.

Reeks 1. 4. Sennah Vanhoeijen: 51.99sec

Speerwerpen cadetten meisjes.

6. Axelle De Schuyter: 22.35m

Verspringen cadetten meisjes.

8. Axelle De Schuyter: 4.59m

100m scholieren jongens.

Reeks 1. 5. Emiel Botterman: 12.17sec(+2.2)

Reeks 2. 6. Sam Dhaene: 12.09sec

                8. Arne Dhont: 12.42sec

200m scholieren jongens.

Reeks 1. 1. Sam Dhaene: 23.92sec

                4. Arne Dhont: 24.96sec

Reeks 2. 4. Milan Van De Walle: 23.70sec

800m scholieren jongens.

5. Leon Laloux: 2.08.08sec

9. Van Hoecke Pieter: 2.17.88sec

10. Siebren De Paermentier: 2.21.29sec

11. Quinten Vanden Berghe: 2.21.94sec

Kogelstoten scholieren jongens.

4. Milan Van De Walle: 11.54m

1500m scholieren meisjes.

6. Laure Vanhoutte: 5.30.57sec

Hinkstapspringen scholieren meisjes.

4. Lynn De Waele: 9.86m

Speerwerpen scholieren meisjes.

8. Marie Segers: 19.67m

9. Lynn De Waele: 19.01m

800m juniores mannen.

11. Jaad Van Kauter: 2.13.20sec

Kogelstoten juniores mannen.

5. Niels Van De Velde: 10.58m

400m juniores vrouwen.

5. Lisa Van Renterghem: 1.04.08sec

100mh juniores vrouwen.

4. Fien Buysse: 18.54sec

Hinkstapspringen juniores vrouwen.

4. Fien Buysse: 9.45m(+2.2)

100m seniores mannen.

Reeks 2. 2.Thomas Paermentier: 11.57sec(+3.1)

                3. Angelo De Bruyne: 11.98sec(+3.1)

Reeks 4. 3. Luc Vervynck: 11.87sec(+2.1)

200m seniores mannen.

Reeks 1. 1. Kristof Plovie: 23.85sec

                2. Pieter Quartier: 24.08sec

Reeks 2. 2. Angelo De Bruyne: 24.07sec

                3. Luc Vervynck: 24.42sec

Reeks 3. 5. Brian Ingelaere: 22.95sec(+2.2)

800m seniores mannen.

Reeks 1. 3. Stijn Coene: 2.08.79sec

                13. Pascal Meirlaen: 2.23.77sec(CR MASM50)

Reeks 2. 5. Ewout De Vrient: 2.03.37sec

Discuswerpen seniores mannen.

8. Pieter Quartier(Mast): 32.19m

400m seniores vrouwen.

Reeks 1. 3. Ilke Beddeleem: 1.08.36sec

                4. Ellen Beddeleem: 1.09.30sec

1500m seniores vrouwen.

8. Nele Slos: 5.11.54sec

Speerwerpen seniores vrouwen.

10. Celestine Tytgat: 28.32m

12. Hanne De Ruyck: 26.11m

Totaal aantal medailles, over de 2 dagen: goud: 14, zilver: 11 en brons: 11

Algemeen totaal: 36

Volgende atleten(tes) behaalden meer dan één medaille:

Sara Vanhalst : 2 x goud: ver en hinkstap

Hanne Dhont: 2 x goud: ver en polsstok

Marthe Van Der Eecken: 2 x zilver: discus en speer, en 1x brons: kogel

Sennah Vanhooijen: 1 x zilver: ver en 1 x brons: hoog

Zita Goossens: 1 x goud: hoog en 1 x zilver: 400mh

Carlo Janssens: 1 x goud: ver en 1 x brons: 100m

Emma Coppenolle: 1 x goud: ver en 1 x brons: 100m

Brian Ingelaere: 1 x goud: polsstok en 1 x brons: ver

Ik denk dat wij mogen concluderen , dat dit prachtige resultaten waren. Voor onze eigen organisatie, was het weer echt geen meevaller. Maar iedereen heeft er het beste van gemaakt. Wij besluiten, met onze gebruikelijke felicitaties. Wij beginnen deze keer met de atleten(tes), die prachtig presteerden, en vooral op ons eigen terrein massaal aanwezig waren. Hun vele supporters, ouders en andere familieleden, vrienden en vriendinnen, de vele medewerkers: bestuursleden, vrijwillige medewerkers, juryleden, speakers, fotografen, de leden van het stadsbestuur, en niet te vergeten, de sponsors, zonder wie dergelijke organisaties onmogelijk zouden zijn. En wij waren het bijna vergeten: er waren op ons eigen terrein ook nog twee clubrecords: Sara Vanhalst evenaarde haar eigen clubrecord in het hinkstapspringen: 11.09m en Pascal Meirlaen verbeterde het clubrecord MASM50 op de 800m: 2.23.77sec.

Etienne.

Wie is online

We hebben 137 gasten en geen leden online