Zoeken
Overzicht kampioenen zomerseizoen 2019 88
- Details
- Published on Friday, 25 October 2019 08:20
- Written by Etienne Van den Bossche
- Hits: 1991
Naar goede gewoonte geeft na het afsluiten van een seizoen, Etienne een overzicht van onze kampioenen. Hierbij overzicht voor het zomerseizoen 2019.
Belgisch kampioen. 25
Zeskamp cadetten : Sennah Vanhoeijen. Brugge 17-18.08.20
Hoogspringen juniores: Zita Goossens Lebbeke 29.06.2019
Hinkstapspringen juniores: Sara Vanhalst Lebbeke 29.06.2019
100m beloften: Charlotte Duyck Lebbeke 29.06.2019
Discuswerpen seniores: Anouska Hellebuyck Brussel 01.09.2019
4 x 400m AC: Kato Moustie Merksem 08.09.2019
4 x 400m AC: Zita Goossens Merksem 08.09.2019
4 x 400m AC: Emma Coppenolle Merksem 08.09.2019
4 x 400m AC: Charlotte Duyck Merksem 08.09.2019
Speerwerpen W40: Mieke Van Thuyne Sint-Niklaas 15.06.2019
Discuswerpen W40: Mieke Van Thuyne Sint-Niklaas 16.06.2019
Hoogspringen W45: Lieve Clauwaert Sint-Niklaas 16.06.2019
200m W55: Carine Geiregat Sint-Niklaas 16.06.2019
Polsstokspringen W55: Carine Geiregat Sint-Niklaas 15.06.2019
Kogelstoten AMH-Mas: Natasha Van Hecke Brussel 31.08.2019
Discuswerpen AMH-Mas: Natasha Van Hecke Brussel 31.08.2019
800m AMH-Jun: Jaad Van Kauter Brussel 31.08.2019
Hoogspringen M35: Pieter Quartier Sint-Niklaas 15.06.2019
5Kamp M35: Pieter Quartier Brugge 17.08.2019
100m M45: Luc Vervynck Sint-Niklaas 15.06.2019
200m M45: Luc Vervynck Sint-Niklaas 15.06.2019
Hinkstapspringen M50: Tom De Vreeze Sint-Niklaas 16.06.2019
Discuswerpen M60: Johan Van Gansbeke Sint-Niklaas 15.06.2019
Hamerslingeren M60: Johan Van Gansbeke Merksem 18.08.2019
Werp5Kamp M60: Johan Van Gansbeke Sint-Niklaas 30.06.2019
Vlaams kampioen. 14
100m horden scholieren: Kato Moustie Oordegem 15.08.2019
Hoogspringen juniores: Zita Goossens Heusden-Zolder 30.05.2019
Discuswerpen seniores: Anouska Hellebuyck Heusden-Zolder 30.05.2019
400m W40: Nkoane Keitumetse Deinze 21.09.2019
Verspringen W45: Lieve Clauwaert Deinze 21.09.2019
Speerwerpen W45: Lieve Clauwaert Deinze 21.09.2019
Verspringen scholieren: Milan Van de Walle Oordegem 15.08.2019
10Kamp scholieren: Milan Van de Walle Dilbeek 27-28.08.2019
400m horden M35: Pieter Quartier Deinze 21.09.2019
5Kamp M35: Pieter Quartier Dilbeek 27.08.2019
200m M35: Luc Vervynck Deinze 21.09.2019
Hinkstapspringen M50: Tom De Vreeze Deinze 21.09.2019
Discuswerpen M60: Johan Van Gansbeke Deinze 21.09.2019
Speerwerpen M75: Gaston Telier Deinze 21.09.2019
Provinciaal kampioen. 49
Hoogspringen benjamins: Lisa De Wilde Ertvelde 29.06.2019
Kogelstoten benjamins: Lisa De Wilde Ertvelde 29.06.2019
60m horden pupillen: Ilona Dhaenens Ertvelde 29.06.2019
Hockeybal pupillen: Sienna Naessens Ertvelde 29.06.2019
Discuswerpen pupillen: Enola Verschelden Ertvelde 29.06.2019
Verspringen cadetten: Sennah Vanhoeijen Lebbeke 20.04.2019
100m horden juniores: Zita Goossens Lebbeke 20.04.2019
Hoogspringen juniores: Zita Goossens Ninove 22.04.2019
Verspringen juniores: Sara Vanhalst Lebbeke 20.04.2019
Hinkstapspringen juniores: Sara Vanhalst Lebbeke 20.04.2019
7Kamp juniores: Leonie Van Vynckt Sint-Niklaas 22.09.2019
100m seniores: Charlotte Duyck Ninove 22.04.2019
400m seniores: Charlotte Duyck Lebbeke 20.04.2019
Verspringen seniores: Emma Coppenolle Lebbeke 20.04.2019
Discuswerpen seniores: Anouska Hellebuyck Ninove 22.04.2019
4 x 400m AC: Kato Moustie Deinze 25.08.2019
4 x 400m AC: Zita Goossens Deinze 25.08.2019
4 x 400m AC: Emma Coppenolle Deinze 25.08.2019
4 x 400m AC: Charlotte Duyck Deinze 25.08.2019
Halve Marathon sen: Anneleen Van de Riviere Evergem 07.09.2019
400m W40: Nkoane Keitumetse Deinze 21.09.2019
Kogelstoten W40: Valerie Dhont Deinze 21.09.2019
Discuswerpen W40: Valerie Dhont Deinze 21.09.2019
Hamerslingeren W40: Valerie Dhont Sint-Niklaas 04.08.2019
Gewichtwerpen W40: Valerie Dhont Sint-Niklaas 04.08.2019
Werp5Kamp W40: Valerie Dhont Sint-Niklaas 30.06.2019
Verspringen W45: Lieve Clauwaert Deinze 21.09.2019
Speerwerpen W45: Lieve Clauwaert Deinze 21.09.2019
Hockeybal benjamins: Lion Verschelden Ertvelde 29.06.2019
80m horden miniemen: Lowie De Bruycker Ertvelde 29.06.2019
5Kamp miniemen: Lowie De Bruycker Sint-Niklaas 21.09.2019
8Kamp cadetten: Stan De Ketelaere Sint-Niklaas 21-22.09.2019
400m scholieren: Milan Van de Walle Ninove 22.04.2019
10Kamp scholieren: Milan Van de Walle Sint-Niklaas 21-22.09.2019
Polsstokspringen juniores: Jarni Ingelaere Ninove 22.04.2019
Hoogspringen seniores: Thomas Parmentier Lebbeke 20.04.2019
400m horden M35: Pieter Quartier Deinze 21.09.2019
200m M45: Luc Vervynck Deinze 21.09.2019
400m M45: Luc Vervynck Deinze 21.09.2019
Hinkstapspringen M50: Tom De Vreeze Deinze 21.09.2019
100m M55: Johan Van Acker-Verberckt Deinze 21.09.2019
200m M55: Johan Van Acker-Verberckt Deinze 21.09.2019
Kogelstoten M60: Johan Van Gansbeke Deinze 21.09.2019
Discuswerpen M60: Johan Van Gansbeke Deinze 21.09.2019
Hamerslingeren M60: Johan Van Gansbeke Sint-Niklaas 04.08.2019
Gewichtwerpen M60: Johan Van Gansbeke Sint-Niklaas 04.08.2019
Werp5Kamp M60: Johan Van Gansbeke Sint-Niklaas 30.06.2019
400m M75: Gaston Telier Deinze 21.09.2019
Speerwerpen M75: Gaston Telier Deinze 21.09.2019
Gedurende het indoorseizoen mochten wij 23 kampioenen noteren. Dat wil zeggen dat wij in totaal 111 kampioenen mochten noteren in 2019. Welke Deinse sportclub doet ons dat na?
Dit was verslag 26. Volgende verslag: PK indoor zaterdag 4 januari 2020.
Proficiat aan al die kampioen en hun trainers(sters).
Etienne.