Kalender Eigen wedstrijden

Evenement Startdatum Einddatum Uurrooster Lokatie link live results uitslag pdf
Initiatiemeeting voor jongeren en ouders Saturday 23-03-2024 Saturday 23-03-2024
Interregio met losse nummers Saturday 06-04-2024 Saturday 06-04-2024 Atletiekstadion Brielmeersen
Lenteloop Friday 26-04-2024 Friday 26-04-2024 Atletiekstadion Brielmeersen
Jeugdmeeting Stripmeeting (meerkamp) Saturday 08-06-2024 Saturday 08-06-2024 Atletiekstadion Brielmeersen
G-Recrea Wednesday 12-06-2024 Wednesday 12-06-2024 Atletiekstadion Brielmeersen
Open meeting cad sch jun sen Friday 05-07-2024 Friday 05-07-2024 Atletiekstadion Brielmeersen
Open meeting met jeugd (pup/min) + PK 10000 m (ereprijs Marc Bultinck) Saturday 07-09-2024 Saturday 07-09-2024 Atletiekstadion Brielmeersen
Oefencross Gavere Saturday 12-10-2024 Saturday 12-10-2024 Gavere
Herfstloop Sunday 20-10-2024 Sunday 20-10-2024 Atletiekstadion Brielmeersen
Veldloop 8ste grote prijs Provincie Oost-Vlaanderen Sunday 24-11-2024 Sunday 24-11-2024 Brielmeersen

Wie is online

We have 116 guests and no members online