Previous Next
  • 1
  • 2
Welkom op het eetfestijn Ac Deinze 10 maart Beste atleten, ouders, juryleden, medewerkers en sympathisanten,    Er komt zeer veel kijken bij... Read more
Op zoek naar jeugdtrainers ! Beste allemaal, Onze club heeft een goeie jeugdwerking. Wij hebben veel kangoeroes, benjamins, pupi... Read more
Iedereen welkom op de lenteloop/ kidsrun 26 april 2024 Iedereen welkom op de  lenteloop/ kidsrun 26 april 2024 Keuze tussen volgende afstanden : 4,9 km (1... Read more
Webshop AC Deinze https://forms.gle/fJgPgsiAoY1X6JN79 Beste atleten en ouders, Jullie kunnen kledij bestellen en w... Read more
Atletiek.nu inschrijven Met de komst van een nieuwe applicatie voor het beheren van wedstrijden, krijgen wij vaak de vraag h... Read more
VACUTURE : vertrouwenspersoon (m/v) Het is belangrijk dat onze club minstens twee personen heeft die bij overschrijdingen van de gedra... Read more
Inschrijven bij AC Deinze   Wens je ook aan te sluiten bij AC Deinze, dat kan ! Men kan aansluiten vanaf de 5e verjaardag. ... Read more

Op zoek naar jeugdtrainers !

Beste allemaal,

Onze club heeft een goeie jeugdwerking. Wij hebben veel kangoeroes, benjamins, pupillen en miniemen, waar we heel dankbaar om zijn. Echter, veel jeugdatleten betekent ook nood aan voldoende jeugdtrain(st)ers om de wekelijkse trainingen op woensdag en vrijdag ingevuld te krijgen. 
 
We merken dat het steeds moeilijker wordt om per training voldoende jeugdtrainers in te zetten, daarom zijn we op zoek naar ouders, (actieve) grootouders, (ex)atleten,  gekwetste atleten,...  die onze jeugd graag een fijne tijd op de piste bezorgen. 
 
Interesse, maar heb je geen ervaring in de atletiek en/of in het training geven? Geen probleem! Onze jeugdcoördinator leert je de basiskneepjes van zo'n training aan, je krijgt documenten doorgestuurd waar je inspiratie uit kan halen en indien gewenst kan je 1 of meerdere trainingen observeren/assisteren voor je zelfstandig aan het werk gaat. Wij zorgen dan uiteraard ook voor een vergoeding voor deze inzet. 
 
We verwachten van een jeugdtrainer niet dat hij/zij elke woensdag en vrijdag training komt geven (al mag dat natuurlijk wel). 1x per week of zelfs maar enkele keren per maand zou voor ons al een grote hulp zijn. Training geven kan van 17u-18u (kangoeroes en benjamins) en/of van 18u-19u30 of 19u45 (pupillen en miniemen). 
 
Ben je een (groot)ouder, (ex)atleet, student,... die daar toch aanwezig is of die zich daar graag voor vrijmaakt en zie jij het zitten om jeugdtraining te geven, neem dan contact met ons op via This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Sportieve groeten,
 
Het voltallige AC Deinze team

Wie is online

We have 105 guests and no members online