Jogging data AC Deinze Welkom op de joggings van AC Deinze :   Op volgende zondag (in de voormiddag) :   15... Read more
Vacatures trainers Atletiekclub Deinze is een bloeiende club met elk jaar een groeiend aantal nieuwe jeugdatleten. Da... Read more
VACUTURE : vertrouwenspersoon (m/v) Het is belangrijk dat onze club minstens twee personen heeft die bij overschrijdingen van de gedra... Read more
Inschrijven bij AC Deinze   Wens je ook aan te sluiten bij AC Deinze, dat kan ! Men kan aansluiten vanaf de 6e verjaar... Read more

Prima start voor jeugd Lotto Crosscup Relays

Toen we s’middags in een gezellige drukte langs het parcours wandelden op zoek naar onze atleten, flitste de eerste rood-witte atlete...

ons al voorbij. Bij deze individuele race van de sterren van morgen, vloog Ann-Sophie Dooms ons met voorsprong op haar concurrenten voorbij. Ze behaalde een schitterende overwinning bij de miniemen meisjes en iedereen kreeg hierdoor al positieve energie.

 

De relays gingen van start en onze miniemen meisjes waren er met één ploeg. Lieze Liket , Marthe Van Der Eecken en slotloopster Merel Campe eindigden knap als 27ste van 59 ploegen.

Onze miniemen jongens waren zelfs met twee ploegen afgezakt naar de Blaarmeersen. Pieter Van Hoecke, Victor Coppenolle en Mathis Van De Walle liepen ook een goeie cross en legden beslag op plaats 24 van totaal 69 ploegen. Ook onze andere ploeg stond scherp . Deze ploeg wilde al eens testen hoever ze stonden bij het begin van het veldloopseizoen. Milan Van De Walle, Gerben De Paermentier en Ferre De Groote vlogen als een speer door het parcours heen. Van start tot finish liepen ze in de top 2 en behaalden uiteindelijk verdiend zilver in hun categorie.

De cadetten jongens waren zowaar met drie ploegen aanwezig. Trainster Sonia had duidelijke instructies meegegeven . Onze jongens hadden er alles voor gedaan om fris aan de start te verschijnen en haar eens te verrassen. Onze eerstejaars (Maarten Van De Walle , Victor Goedertier en Hannes Simoens ) waren onder de indruk van al die aandacht en eindigde op een verdienstelijke plaats 43 van 54 ploegen.

De tweedejaars waren dus met twee ploegen. Jonas Vermeulen, Hannes Wulteputte en Brent Declercq, en Jarni Ingelaere , Michiel Dooms en Jaad Van Kauter . Iedereen keek zijn ogen uit , wat een bende crossers en wat zijn die gasten toch groot zeg… Jonas ( ook nen grote gast…) kwam sterk voor de dag en kwam na 800m als elfde aan om de wisselstok door te geven aan Hannes. Onze Hannes met zijn blonde lokken liep een sterke 1000m en gaf de wissel dan als tiende door aan Brent. Hier moest de laatste loper 1500m lopen en Brent deed dat met verve. In zijn snelle kadans vloog ie achter de anderen aan met een sprint tot gevolg voor plaats zeven… Brent had alles gegeven in de lastige zandstrook en drie ploegen eindigden met dezelfde tijd. Onze ploeg werd onverwacht negende en behaalde dus een knappe top tien plaats. Ploeg 2 met Jarni , Michiel en Jaad eindigde op een mooie 26’ plaats. Iedereen was hierna super tevreden en content na de prestaties van onze ploegen.

Het crossseizoen werd alvast prima ingezet en we kijken graag uit naar het vervolg. Ik wil hiermee alle vrijwillige atleten van onze club bedanken en proficiat wensen voor hun resultaten, want het is toch een topevenement met een prima organisatie.

Het jeugdteam.

Wie is online

We have 113 guests and one member online

  • Anouska